Спільні проекти з ПРООН

Нова програма INTEL «Шлях до успіху» для учнів реалізується в рамках спільного проекту з ПРОООН

 • 3 по 7 березня у м. Ірпінь поблизу Києва відбувся тренінг для тренерів за програмою Intel® «Шлях до успіху» (пілотно, як відомо, програма проводилась у школі МДЦ «Артек» у 2007-2008 роках). Учасниками тренінгу були педагоги, соціальні працівники, практичні психологи, волонтери ООН із 12 регіонів України.

  Група підібралась цікава: приблизно половина – педагоги із досвідом роботи у інших освітіх програмах та з великим тренінговим досвідом, а друга половина – без педагогічного досвіду радістна, допитлива, зацікавлена молодь, в основному, волонтери ООН. Висококласний тренінг проводив менеджер з науково-методичного супроводу програми Intel® «Шлях до успіху» у Росії Баннов Олександр Митрофанович.

  Під його керівництвом учасники засвоювали ключові ідеї програми, ділилися своїми ідеями та досвідом, ставили запитання, опановували навички фасилітатора, підтримували один одного, вчилися розуміти і сприймати можливості та інтереси представників іншої соціально-вікової групи, приймали участь у іграх різного спрямування. Окрім того, кожен з учасників тренінгу побував в трьох ролях: учня, фасилітатора, доброзичливого друга.

  П'ять чудових інтелектуально насичених днів завершились традиційною презентацією проектів «Карпатска казка», «Ми – діти Землі», «Уют в нашей столовой», «Нужны или не нужны?!», «Ми не хочемо боятися» та врученням сертифікатів. Усі дні на тренінгу була присутня Венді Шапіро, міжнародний менеджер проекту Програми розвитку ООН в Україні. Після тренінгу для тренерів вже відбулися 4 тренінги для региональних тренерів та розпочали свою роботу тренінги для дітей.  Програма має 2 курси: «Технології для спільноти», «Технології та професії».

  З 23 по 27 березня проходили тренінги для дорослих за програмою INTEL® «Шлях до успіху». Робота відбувалась на п’яти площадках: у с. Іванкові та смт.Немішаєве Київської області, у Павлограді Дніпропетровської області, у Черкасах та Сімферополі АР Крим.

  Свої сили та можливості у навчанні дорослих випробували тренери Анісімов Юрій, Давиденко Олена, Бєлоногіна Галина, Саражинська Наталія, Забарна Алла, Орлова Тетяна, волонтери ООН Суботіна Валентина, Петрова Олена, Бочарова Наталія, Чепіга Євген, Собова Світлана. Випробували себе як спостерігачі Бєловицька Юлія, Богослав Ірина, Дмитренко Віра, Цимбал Олександра. Наразі навчені фасилітатори проводять заняття з дітьми у 36 групах у різних регіонах України. Бажаємо їм успіхів!!!

  Фотозвіт з тренінгу: http://picasaweb.google.com.ua/tnch58ua/yjetIE

Поділитися: