Курс Intel® "Метод проектів"

Тематичні тренінги «Елементи» (Intel® Teach Elements) – це серія коротких мультимедійних курсів для самостійного навчання:

  • Метод проектів
  • Оцінювання
  • Співпраця
  • Критичне мислення
  • Самостійне опанування

Курси спеціально розроблені для професійного розвитку викладачів з щільним графіком роботи і дозволяють слухачам самостійно планувати графік занять.

Пропонуємо Вам пройти перший курс з серії "Елементи" - "Метод проектів"

Мета курсу – познайомити слухачів з проектним методом навчання і навчити застосовувати його в своїй практичній діяльності в класі.

Анімовані викладачі, інтуiтивно - зрозумілий інтерфейс курсу, багатогранний і вмісткий зміст, інтерактивні вправи – все це зробить процес навчання цікавим і захоплюючим.

Після проходження навчання Вам буде запропоновано пройти тестування і отримати сертифікат про закінчення курсу.   Звертаємо Вашу увагу, що курс доступний лише зареєстрованим користувачам. У сертифікаті про закінчення курсу з'являться ім'я та прізвище, вказані у Вашому профілі.

Технічні вимоги курсу

Пройти курс


Корпорація Intel не приймає на себе жодної відповідальності, не дає жодних зобов'язань і не надає жодних прямих і непрямих гарантій відносно вмісту сайту, у тому числі гарантій придатності для певної мети, ліквідності, правильності, доцільності, а також відсутності порушення патентних прав, авторських прав і інших прав інтелектуальної власності. Будь-які треті сторони можуть використовувати вміст справжнього сайту на свій страх і ризик. Повний текст Правил і умов участі ви можете прочитати тут.