Новини та події

Новини програми в Україні
 • 09.02.2017

  Завершив роботу конкурс Intel-Eko Україна

  31 січня – 3 лютого 2017 р. 2016 р. Міністерство освіти і науки України спільно з корпорацією Intel в Україні та Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді провели один із найбільших конкурсів для талановитих учнів – Всеукраїнський конкурс Intel Еко-Україна 2017.
  Далі
 • 25.11.2016

  Працівники Апарату Українського парламенту засвоїли професійні навички роботи в медіасередовищі YouTubе

  В рамках проекту “Підвищення рівня ІКТ-компетентності співробітників апарату Верховної Ради України”, спільної ініціативи корпорації Intel та представництва Світового Банку в Україні, спрямованої на розвиток внутрішніх електронних комунікацій та удосконалення співпраці співробітників Апарату Верховної Ради України та громадськості відбувся тренінг “Робота в медіа середовищі YouTubе”.
  Далі
 • 11.11.2016

  У Верховній Раді відбувся тренінг “Правила безпечного використання ІТ”

  У Верховній Раді України пройшов шостий тренінг проекту “Підвищення рівня ІКТ-компетентності співробітників Апарату Верховної Ради України“, спільної ініціативи корпорації Intel та представництва Світового Банку в Україні, спрямованої на розвиток внутрішніх електронних комунікацій та удосконалення співпраці співробітників Апарату Верховної Ради України та громадськості.
  Далі
Прес-релізи
Міжнародні новини програми