Успішний проект 2013

Переможці конкурсу Успішний проект 2013!

Людина освічена - та, яка знає де знайти те, чого вона не знає. Це не лише девіз одного з проектів-переможців конкурсу «Успішний проект 2013», але й людини ХХІ століття, яка вміє приймати рішення в умовах невизначеності та брати на себе відповідальність, відшукує нестандартні рішення та володіє навичками ефективної комунікації, має лідерські здібності та розуміє важливість роботи в команді, навчається протягом життя та ефективно використовує  сучасні ІКТ для підтримки навчання та власної життєвої реалізації.

Саме такі вчителі та учні поділились у 2013 році напрацюваннями та одержаними результатами. 53 проекти за чотирма номінаціями! В кожному проекті величезна робота і неоціненні результати, адже важко переоцінити благодійність чи виміряти патріотизм. Разом з тим, номінантів конкурсу у 2013 році визначено.

При визначенні переможців особлива увага приділялась можливості поширення засобами ІКТ матеріалів та результатів проектної діяльності на інші навчальні заклади для повторного використання та  створення спільноти практики.

Детальніше »

Дослідницька діяльність та наукова комунікація / Дисемінація педагогічного досвіду в рамках конкурсу «Успішний проект»

Автор - О.Кузьмінська

Анотація. Матеріали статті присвячені огляду тенденцій організації науково-комунікаційної діяльності в Інтернеті; описано умови та ресурси дисемінації досвіду проектної діяльності в рамках конкурсу «Успішний проект»; подано класифікацію основних типів навчальних проектів; наведено приклади інструментів онлайн комунікації.

Детальніше »


2013 рік, за східним гороскопом, має принести удачу творчим та креативним людям, відкрити нові імена у науці та мистецтві, а кожній людинi рік Змії «обіцяє» визнання за її активність в різних галузях та напрямах діяльності.

Визначимо і ми  напрями (номінації) конкурсу 2013. Як і в попередні роки, кількість номінацій 4:

Незмінними лишаються номінації на визначення кращого Навчального та Виховного проекту, оскільки ми прагнемо спільно зібрати скарбничку проектів, які кожен вчитель разом із своїми учнями зможе використати, модифікувати, додати щось нове, інтегрувати з іншими проектами та поділитись з іншими.

З правилами подання робіт та критеріями оцінювання можна ознайомитись, якщо перейти за посиланням. Також можна переглянути роботи, подані на конкурс за минулі роки.

Чекає на своїх учасників номінація Музеї комп’ютерної техніки на карті світу

Мета проекту: створити інтерактивну карту,  де відображені дані про  музеї комп’ютерної техніки, які буди створені в різних країнах, в різні часи, різними людьми та установами.

Проекти цієї номінації, крім обов’язкового дослідження, передбачають елементи творчості, оскільки не обмежують учасників у виборі онлайн-інструментів для реалізації та не містять чітких правил подання відомостей. Разом з тим, є обов’язкові елементи, яких слід дотримуватись:

  • Загальну схему класифікації музеїв  слід подати у вигляді ментальної карти;
  • Крім назви музею, який кріпиться до точки на карті, слід подати (далі подано список можливих матеріалів та відомостей) короткий опис, зображення, посилання на використані інформаційні ресурси, відео тур по музею, відео на аналогічні за темою матеріали тощо;
  • Щоденник роботи над проектом розробити у вигляді блогу;
  • Розробити інтерактивну візитівку власного проекту, наприклад, глогстер (Glogster).


Для захисників довкілля, прав дітей, тих, хто допомагає малозабезпеченим і робить інші добрі справи - нова номінація – Соціальні ініціативи

Ми віримо, що соціальні проекти актуальні, а ідеї та технології Інтел допомагають учням разом з вчителями рухатись вперед, привертати увагу та залучати все більше людей до вирішення проблем місцевої громади. Адже, Земля - наш спільний дім - це не лише яскравий слоган! Щоб у цьому переконатись достатньо переглянути проект Тетяни Спориніної та її учнів.

Мета проекту – привернути увагу до вирішення проблем місцевої спільноти шляхом створення мережної спільноти.

Завдання:

  • Визначити соціальні, екологічні чи інші проблеми своєї спільноти
  • Створити в одній з соціальних мереж групу
  • Спланувати діяльність групи щодо вирішення визначеної проблеми (чи групи проблем)
  • Описати досвід реалізації соціальної активності 


Представлення досвіду може бути у форматі тематичного блогу, форуму, глогстеру чи онлайн презентації. Перевага надається роботам, що містять фото та відеоматеріали, посилання на інтернет-ресурси, пов'язані из проектом, реакцію спільноти (наприклад, статті у місцевій пресі) тощо.

Одержати консультації можна за адресою konkurs@iteach.com.ua

Яким має бути успішний проект 2013? Це залежить від вас, творчі вчителі та учні! Успіхів Вам!

А дирекція освітніх ініціатив Intel пропонує допомогу – вебінари, тренінги, онлайн-консультації. Слідкуйте за оголошеннями на нашому вебсайті.

А також на переможців вже чекають призи.

Як надіслати роботи на конкурс?

У 2013 році роботи на конкурс подаються лише в електронному варіанті.

*Для подання конкурсних робіт з номінаціями  Музеї комп’ютерної техніки на карті світу та  Соціальні інціативи учасники мають заповнити
реєстраційну форму та подати опис на вікі, аналогічно до інших номінації. Правила для всіх однакові!

Терміни подання робіт у 2013 році - до 31 грудня 2013 року.

Робота подається в три етапи:
Просимо звернути увагу, що роботи мають бути розміщені на wiki-сторінці та зареєстровані на офіційному сайті Конкурсу не пізніше відповідної дати!

Три кращі проекти у кожній номінації будуть нагороджені призами від корпорації Intel та її партнерів.

Кращі конкурсні роботи будуть розміщені на українських та міжнародних освітніх веб-сайтах корпорації Intel.

Бажаємо успіхів та натхнення!

З повагою до Вашої творчості,
Дирекція освітніх програм Intel в Україні