Вебінари

Що таке вебінар

Вебінар (від англ. «Webinar», скор. від «web-based seminar») - онлайн-семінар, що організований за допомогою web-технологій в режимі прямої трансляції. Зв'язок між учасниками та тренерами підтримується через Інтернет після заходу на сторінку інтерактивного класу (кімнати вебінар). Учасники мають можливість чути і бачити тренера, задавати питання (в чаті або через голосовий зв'язок). На екрані можуть транслюватися презентації, інтернет-посилання, ведучий може використовувати інструменти віртуальної білої дошки, проводити опитування в режимі реального часу, учасники можуть працювати в групах і т.п. Після завершення заходу залишається запис, який також можна використовувати в цілях навчання.


Регіональні та міжрегіональні вебінари для майданчиків. Як подати заявку на проведення.

З цього року компанія Intel у рамках програми "Навчання для майбутнього" надає регіональним майданчикам безкоштовну платформу для проведення вебінарiв. Вебінари проводяться на платформі Adobe Connect Pro. Для учасників програми використання платформи - безкоштовно.

Ви можете подавати заявки для проведення регіональних, міжрегіональних та всеукраїнських вебінарiв.

Необхідні умови для проведення вебінару:

  1. Тема вебінару повинна відповідати основним темам і напрямам програми (проектна діяльність, веб 2.0 в освіті, оцінювання, що формує, мережева педагогіка і т.д.)
  2. Основними учасниками вебінару повинні бути координатори, слухачі / випускники програми
  3. Подати заявку на проведення вебінару не раніше, ніж за 2 тижні для проведення вебінару Володимиру Іванову (vivanov@iteach.com.ua)


Для того, щоб зрозуміти, чи достатня у вас швидкість мережі і чи всі встановлені налаштування для участі в вебінарi - пройдіть по посиланню і виконайте рекомендації:
https://admin.connectpro.acrobat.com/common/help/ru/support/meeting_test.htm

 

Вебінар Intel за програмою "1 учень - 1 комп"ютер"

Вебінар Intel за програмою "1 УЧЕНЬ - 1 КОМП"ЮТЕР" відбувся 26 жовтня 2010 року. Під час вебінару учасникі прослухали виступ Тетяни Нанаєвої, менеджера з корпоративних питань Intel в країнах СНД, Дмитра Грязнова, менеджера з розвитку корпоративних проектів Intel в Україні, а також Тамари Пушкарьової, наукового керівника проекту "1 учень - 1 комп"ютер" в Україні.
http://engageteachers.connectpro.acrobat.com/p71039468/

 

Докладніше →

Вебінар «Веб 2.0. = культура соучастия»

Вебінар «Веб 2.0. = культура соучастия» відбувся 21 вересня 2010 року. Ведучий вебінару - Євген Патаракін.
http://engageteachers.connectpro.acrobat.com/p21639379/

Докладніше →