Анкети учасників програми

Вам пропонується заповнити анкети учасника Програми: 1 - до початку курса, 2 - одразу після закінчення тренінгу та 3 - через пів-року після закінчення курсу. Анкети анонімні і будут аналізуватися незалежними експертами Програми для оцінки її результативності та подальшого її вдосконалення.

Ви маєте можливість заповнити анкети в режимі "on-line" та одразу відіслати їх до адміністратора. Якщо у Вас виникають проблеми з роботою в Інтернеті, як альтернативний варіант Ви маєте можливість скачати файл з текстовим варіантом анкети, а потім надіслати заповнену анкету на електронну адресу: lsavchenko@iteach.com.ua менеджеру Програми - Людмилі Савченко.

Дякуємо за співробітництво! Бажаємо успіхів!


Aнкети до тренінгу за 10 версією ПрограмиОпитування учасників програми «Intel® Навчання для майбутнього» "Bхідна" анкета (до тренінгу за 10 версією)

Ви починаєте працювати в програмі “Intel®Навчання для майбутнього”. Просимо вас заповнити цю анкету. Ваші відповіді допоможуть фахівцям зробити тренінги більш корисними для Вас.


Заповнювати анкету дуже просто. Уважно прочитайте запитання та варіанти відповіді до них. Виберіть ту відповідь, яка більш за все відповідає Вашій думці і позначте її. Якщо Ви помилково вказали не той варіант відповіді, Ви можете просто це виправити, повторно натиснувши на потрібну позначку. Розгорнуту відповідь напишіть в підготовлених для цього рядках.

Анкета анонімна. Ніхто крім дослідників не буде мати доступ до Ваших відповідей. Ваші відповіді разом з відповідями інших учасників  будуть подані лише в узагальненому вигляді.


Скачати файл  Скачати файл
Опитування учасників програми Intel «Навчання для майбутнього» "Вихідна" анкета (після тренінгу за 10 версією)

Сьогодні Ви закінчили навчання за програмою Intel «Навчання для майбутнього.10 версія”. Просимо вас заповнити цю анкету. Ваші відповіді допоможуть фахівцям зробити тренінги більш корисними для майбутніх учасників, а також налагодити співробітництво і взаємодію з випускниками програми.


Анкета анонімна. Ніхто крім дослідників не буде мати доступ до Ваших відповідей. Ваші відповіді разом з відповідями інших учасників  будуть подані лише в узагальненому вигляді.Скачати файл  Скачати файл

Aнкети до тренінгу за 3 версією ПрограмиОпитування учасників програми Intel® "Навчання для майбутнього". "Вхідна" анкета (до тренінгу за 3 версією)

Ви починаєте працювати в програмі Intel® "Навчання для майбутнього". Просимо Вас заповнити цю анкету. Ваші відповіді допоможуть фахівцям зробити тренінги більш корисними для Вас.

Заповнювати анкету дуже просто. Уважно прочитайте запитання та варіанти відповіді до них. Виберіть ту відповідь, яка більш за все відповідає Вашій думці і позначте її. Якщо Ви помилково вказали не той варіант відповіді, Ви можете просто це виправити, повторно натиснувши на потрібну позначку. Розгорнуту відповідь напишіть в підготовлених для цього рядках.


Анкета анонімна. Ніхто крім дослідників не буде мати доступ до Ваших відповідей. Ваші відповіді разом з відповідями інших учасників будуть подані лише в узагальненому вигляді.Скачати файл  Скачати файл
Опитування учасників програми Intel «Навчання для майбутнього». "Вихідна" анкета (після тренінгу за 3 версією)

Сьогодні Ви закінчили навчання за програмою Intel «Навчання для майбутнього. 3 версія”. Просимо вас заповнити цю анкету. Ваші відповіді допоможуть фахівцям зробити тренінги більш корисними для майбутніх учасників, а також налагодити співробітництво і взаємодію з випускниками програми.Скачати файл  Скачати файл
Опитування учасників програми Intel® "Навчання для майбутнього". Анкета впровадження

Пройшло понад півроку, як Ви закінчили навчання за програмою Intel® "Навчання для майбутнього". Просимо вас заповнити анкету, основною метою якої є визначення досягнень та перешкод на шляху впровадження ІКТ у практику навчання, викладання. Ваші відповіді допоможуть фахівцям проаналізувати результати впровадження програми Intel® "Навчання для майбутнього", зрозуміти шляхи її покращення.Скачати файл  Скачати файл