Нарада-семінар "Сучасні освітні технології у вищих педагогічних навчальних закладах: стан, тенденції та перспективи розвитку"

На виконання Указу Президента України «Про першочергові завдання щодо впровадження новітніх інформаційних технологій» №1497/2005, Державної програми «Інформаційні та комунікаційні технології в освіті і науці на 2006-2010 роки», рішення колегії МОН України від 21.03.2008 р, наказу від 24.03.2009 р. №54 та відповідно до плану роботи Міністерства освіти і науки України, 27 травня 2009 р. Було проведено нараду-семінар «Сучасні освітні технології у вищих педагогічних навчальних закладах: стан, тенденції та перспективи розвитку» в рамках програми INTEL «Навчання для майбутнього».

На нараді було обговорено підсумки науково-методичного експерименту МОН України за програмою INTEL, плани подальшого розвитку експерименту, а також інші питання щодо перспектив ефективного впровадження ІКТ у навчально-виховний процес педагогічних ВНЗ.

У нараді-семінарі прийняли участь керівники вищих педагогічних навчальних закладів та координатори програми Intel®«Навчання для майбутнього».

Ми вдячні Київському Міському Педагогічному Університету імені Б.Д.Грінченка за надане приміщення та допомогу в організації семінару-наради.

Презентаційні матеріали учасників наради-семінару «Сучасні освітні технології у вищих педагогічних навчальних закладах: стан, тенденції та перспективи розвитку» в рамках програми INTEL «Навчання для майбутнього»

Основні світові тенденції розвитку інформаційно-комунікаційних технологій в освіті
Грязнов Д. О.,
директор з розвитку корпоративних проектів Intel в Україні

Сучасні технології в освіті. Підготовка майбутніх вчителів до використання ІКТ у навчальному процесі в умовах економіки знань
Стан впровадження програми Intel "Навчання для майбутнього" в системі вищих педагогічних навчальних закладах України
Нанаєва Т. В., директор освітніх програм Intel в Україні

Вища освіта України в європейському просторі вищої освіти та наукових досліджень
Фініков Т.В.,
заступник міністра освіти і науки України

Можливості використання інформаційно-комунікаційних технологій у методичній та практичній підготовці майбутніх вчителів
Чорноморець І.М.,
методист відділу педагогічної освіти та освіти дорослих ІІТЗО МОН України

Система забезпечення якості навчання студентов
Морзе Н.В.,
д.п.н., професор, проректор Національного университета біоресурсів і природокористування України, науковий керівник експерименту за програмою Intel 

Навчання з курсу «Впровадження інформаційно - комунікаційних технологій в учбовий процес»
Сєдов Є.П.,
Південноукраїнський державний педагогічний університет

Роздуми про пройдений шлях
Кременчуцьке педагогічне училище ім.А.С.Макаренка

 

Лист Міністерства Освіти і Науки України
Керівникам вищих педагогічних навчальних закладів щодо проведення наради-семінару «Сучасні освітні технології у вищих педагогічних навчальних закладах: стан, тенденції та перспективи розвитку»

Звіт
з оцінки програми «Intel®Навчання для майбутнього» в Україні в 2008 році

Програма наради-семінару (проект станом на 08.05.09)
«Сучасні освітні технології у вищих педагогічних навчальних закладах: стан , тенденції та перспективи розвитку» в рамках програми INTEL «Навчання для майбутнього»

 

Пропонуємо Вам долучитись до обговорення результатів семінара-наради на ITEACH-WIKI.