Новини освіти
 • 16.12.2016

  Нова українська школа: основи стандарту освіти – ще один крок до мети

  У рамках українсько-польського проекту «Нова українська школа» 8 грудня 2016 року у стінах Міністерства освіти і науки України відбулася презентація «Основ стандарту освіти» – документа, який визначає стратегію змін у змісті загальної середньої освіти.
  Далі
 • 30.09.2016

  У Верховній Раді України відбувся тренінг «Критичне оцінювання інтернет-ресурсів і ЗМІ»

  Під час тренінгу в рамках навчання за програмою «Підвищення рівня ІКТ-компетентності співробітників Апарату Верховної Ради України», організованого Інформаційним управлінням Апарату Верховної Ради України, Представництвом Світового Банку в Україні та компанією Intel, його учасники провели самооцінювання вмінь оцінювати надійність інформаційних інтернет-джерел, ознайомилися з допоміжними веб-ресурсами для самоосвіти; навчилися визначати надійність сайтів, автентичність зображень, розпізнавати пропаганду та використовувати ці навички в професійній діяльності, звернули увагу на принципи інформаційної безпеки.
  Далі
 • 14.09.2016

  Зустріч освітян з Міністром освіти і науки України

  17 вересня у м. Львові відбудеться зустріч освітян з Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич. Тема зустрічі: “Концепція Нової української школи: чому та як потрібно змінювати шкільну освіту в Україні“.
  Далі
 • 17.06.2016

  Конкурс на участь в українсько-польському проекті "Нова українська школа"

  До 21 червня 2016 року всі освітяни, які бажають долучитися до розробки нових державних стандартів для початкової, базової та старшої школи, можуть подати відповідну заявку на участь у конкурсі, який проводить українсько-польський проект «Нова українська школа».
  Далі
 • 07.06.2016

  Увага! Конкурс!

  Оголошуємо конкурс на участь в українсько-польському проекті «Нова українська школа». Мета проекту – розроблення нових держстандартів для початкової, базової та старшої школи.
  Далі
 • 26.05.2016

  Тренінг "Інклюзивна освіта - рівень свідомості нації". Київ

  23 травня в рамках соціальної програми Голови Благодійного Фонду Порошенка, Дружини Президента України Марини Порошенко пройшов спеціалізований тренінг «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації. Досвід. Перспективи. Результати» для 250 освітян столиці, Київської, Черкаської областей і Харкова.
  Далі
 • 27.04.2016

  Освіта Майбутнього! Масштабний проект знань “Інтелектуальні дискусії”

  16 травня 2016 о 19.00 у у Freud House (вул. Костянтинівська, 21, М. Контрактова площа) відбудеться наступний захід у рамках Масштабного проекту знань “Інтелектуальні дискусії”.
  Далі
 • 04.04.2016

  Образованием специалистов в Украине займутся работодатели

  В Украине стартовал уникальный социальный образовательный проект UKRAINIAN NEW GENERATION UNIVERSITY, который позволит подготовить до 20 000 молодых специалистов согласно требованиям бизнеса.
  Далі
 • 02.03.2016

  Презентація навчальної гри Ради Європи «Країна Гідності»

  4 березня 2016 року о 10.00 год. в Fedoriv Hub (вул. Велика Васильківська 5, поверх 5) відбудеться презентація гри Ради Європи «Країна Гідності. Вивчення соціальних прав через освіту з прав людини».
  Далі
 • 13.10.2015

  В России решили приравнять онлайн-образование к очной форме обучения

  Министерство образования и науки РФ намерено разрешить вузам засчитывать студентам результаты их дистанционного обучения по какому-либо курсу или предмету. Об этом сообщает газета «Известия» со ссылкой на представителя министерства.
  Далі