Новини освіти

Презентація навчальної гри Ради Європи «Країна Гідності»

 • 02.03.2016

  4 березня 2016 року о 10.00 год. в Fedoriv Hub (вул. Велика Васильківська 5, поверх 5) відбудеться презентація гри Ради Європи «Країна Гідності. Вивчення соціальних прав через освіту з прав людини».

  У відкритті презентації візьмуть участь: Директор Департаменту молоді Ради Європи Антьє Ротенмунд, Посол Фінляндії в Україні Юха Віртанен, Заступник Міністра молоді і спорту України Сергій Митрофанський, директор Партнерства «Кожній дитині» Василина Дибайло.

  «Країна Гідності» – це карткова гра, у якій гравців як членів парламенту вигаданої однойменної країни просять прийняти рішення про соціальну політику щодо соціальних прав у рамках плану розвитку на найближчі п’ять років. Добираючи аргументи під час прийняття рішень, гравці більше дізнаються про соціальні права та їх зв’язки з соціальною політикою.

  Захід покликаний привернути увагу громадськості України до проблем молоді, шляхів реалізації молоддю соціальних прав, засобів підвищення обізнаності про соціальні права, зокрема, через гру «Країна Гідності».

  У презентації візьмуть участь представники Департаменту молоді Ради Європи, Посольства Фінляндії в Україні, центральних органів виконавчої влади України, відповідальних за роботу з молоддю, законодавчої влади, органів місцевого самоврядування, неурядових організацій, соціально відповідального бізнесу, медіа, Міжнародний благодійний фонд Гарних справ.

  Акредитація журналістів та реєстрація для участі триває до 16:00 3 березня 2016 року за телефонами: 044 388 51 79, 050 330 51 79, ел. пошта: k.snisarenko@p4ec.org.ua, контактна особа: Катерина Снісаренко, Партнерство «Кожній дитині».

Поділитися: