Про программу у світі

Уже 40 років ІNTEL у рамках корпоративної соціальної відповідальності сприяє розвитку освіти у світі, тісно співпрацюючи з урядами, академічними, науково-дослідними організаціями і установами більш ніж у 50 країнах світу задля розробки технологічних стандартів та реалізації інноваційних освітніх програм.

Новаторство ІNTEL в освіті – це довгострокова робота в галузі формування інформаційного суспільства та ефективного використання інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ).

Починаючи з 2004 року, ІNTEL спільно з міністерством освіти і науки України, Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти й Академією педагогічних наук України успішно реалізує благодійні освітні ініціативи:

Intel®«Навчання для майбутнього» - програма, покликана допомогти вчителям середніх загальноосвітніх навчальних закладів та студентам педагогічних ВНЗ опанувати ефективні педагогічні та інформаційні технології, розширити їх використання під час організації самостійної проектно-дослідницької діяльності учнів. Програма сприяє ефективному інтегруванню ІКТ в освітній процес. Викладачі шкіл отримують практичні навички створення засобів оцінювання робіт учнів згідно з метою їх навчальних досліджень.

Слухачі курсів вчаться планувати навчальні проекти та створювати презентації, публікації та web-сайти «від імені» своїх учнів – учасників навчальних проектів. Ініціатива, яку було проголошено 2002 року лише в деяких штатах США, сьогодні охоплює більше 2 500 000 вчителів з понад 30-ти країн світу програма для вчителів, Програма реалізується у всіх областях України, і за нею підготовлено майже 100 тисяч вчителів та студентів

Intel® International Science and Engineering Fair (скорочено Intel® ISEF) - одна з найбільших міжнародних освітніх ініціатив всесвітньовідомої корпорації Intel, Міжнародний конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді. Щороку понад 1500 учасників конкурсу, кращих у світі молодих учених і винахідників представляють близько 50 країн світу та демонструють найсучасніші наукові проекти, обмінюються ідеями і виборюють численні призи та стипендії. Призовий фонд конкурсу складає понад 3 мільйони доларів США. За 4 роки участі українські школярі вибороли 11 міжнародних нагород.

Наукові експерименти з бездротового підключення шкіл до мережі Інтернет та прогнозування моделей навчання в умоваз «1 учень: 1 комп'ютер».

ІNTEL розпочинає реалізацію в Україні дистанційних курсів та інноваційної освітньої соціальної програми для учнів «Шлях до успіху».

ІNTEL спільно з ПРООН з 2007 року реалізує освітню ініціативу для студентів вищих навчальних закладів з використання технологій web 2.0 для вирішення соціальних проблем молоді.

Мета освітніх ініціатив ІNTEL – розвиток інформаційного суспільства, допомога молодому поколінню у формуванні життєво необхідних компетенцій, навичок гнучкого творчого мислення, роботи в команді, роботи у проектах, роботи з великими потоками інформації, вміння вирішувати проблеми та інших навичок, необхідних у ХХІ столітті. Такі навички забезпечать молодим людям можливість стати успішними, конкурентноспроможними, реалізувати свій потенціал в умовах інформаційного суспільства і нового типу економіки – економіки знань.

ІNTEL як компанія, що створює нові технології і нову реальність, розуміє важливість розвитку науки та інформаційних технологій для економічного розвитку України. У рамках корпоративної соціальної відповідальності компанія сприяє формуванню інформаційного суспільства та вихованню проактивної молоді в Україні і закликає до об»єднання зусиль влади, бізнесу та неурядових організацій у цій важливій справі.