Оператор мобільного зв'язку МТС-Україна, 100%-ва дочірня компанія ВАТ «Мобільні ТелеСистеми», оголошує про поїздку переможців програми «Професіонали майбутнього 2009» на виставку інформаційних технологій CeBIT.
Команда студентів Донецького Національного Технічного Університету, яка перемогла у фіналі конкурсу «Професіонали майбутнього 2009», вирушила на міжнародну виставку інформаційних і телекомунікаційних технологій CeBIT-2010.
Під час захисту наукових проектів у травні 2009 року, представлена донецькою командою робота на тему «Еволюція магістральних і транспортних мереж SDH на технології IP/MPLS» була визнана кращою серед наукових проектів десяти вищих навчальних закладів, які брали участь у конкурсі «Професіонали майбутнього 2009».
У нагороду за перемогу команда Донецького Національного Технічного Університету у складі п'ятьох студентів та куратора команди отримала можливість одними з перших ознайомитися з самими інноваційними і прогресивними світовими досягненнями в області інформаційних і телекомунікаційних технологій.
Виставка CeBIT-2010, яка сьогодні починає роботу в Ганновері, є найбільшою у світі виставкою цифрових і телекомунікаційних рішень. Виставка проводиться щорічно, починаючи з 1986 року. У минулому році CeBIT прийняв близько 400 тис. відвідувачів з усіх країн світу, які познайомилися з розробками більше 4300 компаній з 69 країн.
Цього року особливу увагу на виставці буде приділено міжнародним мережам поряд з напрямками, які представлені на виставці щорічно: інформаційні технології, телекомунікації, мережеві технології, програмне забезпечення, мультимедіа, автоматизація офісу, банківські технології та фінансові послуги.
Переможці проекту «Професіонали майбутнього 2009» відвідають стенди найвідоміших телекомунікаційних підприємств з усього світу, матимуть можливість поспілкуватися з експертами ринку, ознайомитися з останніми новинками в сфері інформаційних і телекомунікаційних технологій.
Про програму «Професіонали майбутнього»
«Професіонали майбутнього» – це перша довгострокова національна програма підтримки студентів, яка об`єднала в собі науково-дослідницьку роботу, іменні стипендії та можливість стажування в компанії МТС.
У програмі беруть участь студенти четвертих курсів провідних технічних вузів Києва, Севастополя, Харкова, Дніпропетровська, Одеси, Донецька, Львова, Запоріжжя та Тернополя.
Вперше програма була реалізована в 2006 році і викликала великий інтерес серед студентів та викладачів вузів. З того часу конкурс проводиться щорічно.
У цьому навчальному році до участі в конкурсі запрошені студенти десяти провідних профільних вузів України:
-
Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій;
-
Севастопольського національного технічного університету;
-
Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»;
-
Дніпропетровського національного університету;
-
Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»;
-
Одеської національної академії зв`язку ім. О. Попова;
-
Національного університету «Львівська політехніка»;
-
Донецького національного технічного університету;
-
Запорізького національного технічного університету;
-
Тернопільського державного технічного університету ім. І. Пулюя.
У 2008 році МТС розширила програму «Професіонали майбутнього». Для студентів, які вивчають маркетинг, були проведені майстер-класи, які ґрунтувалися на першому українському виданні світового засновника теорії маркетингу Філіпа Котлера. Під час майстер-класів серед його слухачів було оголошено конкурс з розробки маркетингового кейсу із застосуванням інструментів латерального маркетингу.
У травні 2009 року компанія МТС провела освітній web-семінар для студентів факультетів журналістики і журналістів. Під час семінару лауреат Пулітцерівської премії, провідний репортер телеканалу CNBC (США) з економічних питань Стів Лісман (Steve Liesman), розповів про вплив світової кризи на світову економіку та поспілкувався з усіма учасниками семінару. В on-line режимі була організована двостороння Інтернет відео-конференція між офісом CNBC у Нью-Йорку і чотирма вузами України: Київським інститутом журналістики, Львівським державним університетом, Донецьким державним університетом і Таврійським державним університетом (Сімферополь). У цілому семінар відвідали більше 300 студентів і журналістів.
Досвід програми підтримки студентів «Професіонали майбутнього» послужив основою для створення проекту «Міжкорпоративний Університет», який був ініційований компанією МТС наприкінці 2008 року. У даний момент цей проект об`єднує провідних роботодавців України, вищі навчальні заклади та студентські організації. Мета проекту полягає в розробці програм підготовки студентів з урахуванням вимог сучасного бізнесу і реальної ситуації на ринку праці, а також їх працевлаштування в компаніях-учасницях.
З жовтня по грудень 2009 року перша група слухачів МКУ пройшла програму навчання та стажування в реальних робочих умовах в компаніях «Вімм-Білль-Данн Україна», «МЕТРО Кеш энд Керри Україна» та МТС.
У 2010 році свою діяльність міжкорпоративних Університет (МКУ) почав з розширення географії співробітництва. У лютому 2010 року МКУ став членом двох провідних міжнародних асоціації – Всесвітньої асоціації спільного освіти (World Association for Cooperative Education, WACE) та Європейської асоціації міжнародної освіти (European Association for International Education, EAIE).
Набір наступних груп студентів в МКУ запланований на березень 2010 року.