Новини міжнародного конкурсу Intel® ISEF

Відбудеться національний етап міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF

 • 08.11.2011

  З метою всебічної підтримки обдарованої молоді, сприяння активізації та модернізації змісту науково-дослідницької, пошукової, експериментальної та практичної діяльності учнівської молоді, впровадження інноваційно-освітніх методів і технологій МОНмолодьспорту спільно з Дирекцією освітніх програм Intel в Україні, Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут», Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді та Київським національним університетом України ім. Тараса Шевченка оголошують про проведення національного етапу Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF (лист розміщено в рубриці «Нормативно правові акти та листи Міністерства»).

  Національний етап включає в себе два конкурси: «Intel – Техно Україна» (установа-організатор – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут») та «Intel-ЕкоУкраїна» (установа-організатор - Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді). 

  Конкурс «Intel-Техно Україна» проводитиметься 15-17 лютого 2012 року за такими категоріями:  математичні науки, фізика і астрономія, комп’ютерні науки, інженерія, енергетика, а конкурс «Intel-ЕкоУкраїна» проводитиметься  14-17 лютого 2012 року за категоріями:  ботаніка, зоологія, біологія, хімія та біохімія, науки про Землю, науки про людину, екологія. 

  Відповідно до міжнародних правил, кожен учасник має право взяти участь лише в одному із зазначених конкурсів лише з одним проектом. Учасники, які зареєструються до участі в обох конкурсах, будуть дискваліфіковані.  

  До участі в конкурсі запрошуються учні 9-11 класів загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів віком від 13 до 18 років. 

  Учасникам необхідно представити наукові проекти, які були розроблені ними протягом 2010-2011 років індивідуально або в складі команди з 2-3 осіб.

Поділитися: