Новини програми в Україні

Участь у голосуванні за найкращий проект конкурсу "Успішний проект 2010"

 • 20.03.2011

  До голосування за найкращий проект конкурсу «Успішний проект 2010» залучилися понад сотні представників освітянської спільноти – вчителі вищої категорії, вчителі І та ІІ категорії, вчителі-методисти та спеціалісти. Переважна більшість освітян має значний стаж педагогічної роботи.

  Як і очікувалось, більш активно віддавали свої голоси особи жіночої статі, яких налічувалось біля 70 відсотків.

  Діаграма участі у голосуванні за кваліфікаційною категорією  Всі народні експерти мають власний досвід використання ІКТ, активно використовують метод проектів у своїй педагогічній діяльності (близько 80%).

  Розподілення народних експертів-педагогів за стажем педагогічної діяльності   

  Приємно вразив той факт, що серед тих що проголосували, були представники усіх вікових категорій.  За регіонами Украіни найбільшу активність виявили жителі Запорізької області - більше 20% з усіх голосів.

  Діаграма активності за регіонами України  У ході голосування віддані кількість голосів за проекти розподілилися таким чином  Кращий проект - "Ми і наше довкілля" - обраний за актуальну тематику проекту, практичну спрямованість, велику мотивацію для навчання і опанування нового.

  За враженнями  народних експертів "В проекті присутнє співробітництво школярів між собою, з дорослими, в межах гімназії, школи, так і з однолітками міста, області, з дорослими, з різними громадськими організаціями."  В проекті-переможці даної категорії експерти відмітили актуальність, вдалий зв"язок різних шкільних предметів, наочність роботи, ясна і доступна структура діяльності.  Серед характеристик кращих блогів експерти відмітили такі: послідовність у веденні блогу, присвяченого визначеній темі, актуальність тематики.  В проекті-переможці користувачам сподобалась методика навчання за допомогою казкового героя, можливість детального знайомства з можливостями сервісу Blogger від Google, за допомогою якого вже  можна отримати особистий блог, ергономічний та простий у користуванні.

  За відгуками експертів "Під час перегляду уроку, глядач вчиться засобам оформлення готового блогу, включенню його до реєстру пошукових систем, наповненню інформацією, редагуванню, а також вчиться додавати ґаджети".  Загалом освітянська спільнота дуже позитивно оцінила умови проведення конкурсу, більше половини респондентів поставили "відмінно" за організацію проекту.


  Статистика оцінювання проведення конкурсу "Успішний проект 2010"


  5 балів

  4 бали

  3 бали

  2 бали

  1 бал

  Організація конкурсу загалом

  52%

  26%

  3%

  2%

  0%

  Реєстрація робіт на сайті

  50%

  20%

  8%

  4%

  1%

  Проведення публічного обговорення

  51%

  22%

  6%

  2%

  1%

  Розміщення опису та матеріалів проектів на Вікі

  55%

  19%

  6%

  1%

  1%

  Координація роботи з боку дирекції програми

  56%

  18%

  4%

  3%

  1%


  На питання "Чи потрібно проводити вебінари з питань організації та (чи) участі у конкурсі в 2011 році?" позитивно відповіли 65% участників.


  Крім позитивних емоцій і добрих вражень участники поставили свої зауваження до організаторів конкурсу:

  - "Бажано поширити інформацію про Конкурс у ЗМІ"

  - "Спростити процедуру реєстрації , зробити конкурсні роботи відкритими шляхом їх розміщення на ВІКІ та чітко прописати всі умови та терміни"

  - "Доцільно було б кращі проекти надрукувати у фахових журналах, газетах."

  -  "Може б зробити інтернет-конференцію по цьому конкурсу. Бо в кожній номінації є цікаві методичні і практичні наробки."

Поділитися: