Новини програми в Україні

Про результати навчання педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів за 10-ою версією програми Intel «Навчання для майбутнього»

 • 15.07.2013

  Відповідно до спільних планів роботи Міністерства освіти і науки України, дирекції освітніх програм корпорації Іntel в Україні та Інституту інноваційних технологій і змісту освіти  з 24 – 29 червня 2013 року на базі Вінницького міжрегіонального вищого професійного училища було проведено тренінг за 10-ою версією Програми Intel «Навчання для майбутнього» з педагогічними працівниками професійно-технічних навчальних закладів.

  Основна мета проведеного заходу -  навчання регіональних тренерів для подальшої підготовки  педагогічних працівників у регіонах до розповсюдження нових педагогічних технологій та методів використання інформаційно-комунікаційних технологій для покращення ефективності навчання.
   
  У заході  взяли участь 30 регіональних тренерів з числа викладачів, майстрів  виробничого навчання та методистів   професійно-технічної освіти. Проводили тренінг провідні  тренери – методисти програми Intеl «Навчання для майбутнього»: Шевчук Л.,  Скрипка Г.,  Пойда С., Стромило І.

  За  підсумками тренінгу 30 педагогічних працівників професійно-технічної освіти отримали сертифікати і опанували ефективні педагогічні та інформаційні технології, розробили навчальні дослідницькі проекти, що відповідають вимогам  державним освітнім стандартам професійно-технічної освіти.
  Фотозвіт і розроблені  проекти учасників тренінгу  розміщені на Вікі-сайті  Програми Intel «Навчання для майбутнього»  http://iteach.com.ua


  Відеозвіт тренінгу


  Всеукраїнський тренінг на одностайну думку учасників відзначився високою якістю організаційного і технічного супроводу. Департамент професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України висловлює щиру подяку директору департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації Івасюку І. Д., директору навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Вінницькій області Бадюку В. В.  і директору Вінницького міжрегіонального вищого професійного училища Дмитрику О. Д. за  активну й успішну співпрацю у проведенні  заходу Всеукраїнського рівня.

  Щира подяка дирекції освітніх програм корпорації Іntel в Україні і тренерам-методистам програми за високий професіоналізм, науково-теоретичний і методичний супровід заходу.  У найближчих планах у нових тренерів проведення  тренінгів  на базі своїх навчальних закладів з метою ефективного використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчальному процесі для формування в учнів навичок 21століття.

Поділитися: