Новини програми в Україні

18-19 та 25-27 вересня 2015 р. відбувся тренінг «Intel® 1 учень: 1 комп’ютер» для викладачів

 • 28.09.2015

  18-19 та 25-27 вересня 2015 р. в приміщенні педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся тренінг «Intel® 1 учень: 1 комп’ютер» для викладачів, які планують активно впроваджувати інноваційну модель електронного навчання «1 учень: 1 комп’ютер» в своєму закладі, а також навчати роботі в цій моделі студентів-майбутніх вчителів.

  Учасники тренінгу ознайомились із особливостями створення персонального навчального середовища учня в моделі, опанували методикою використання пакету програм Intel Education Software в початковій школі. Окремими модулями тренінгу стала робота з сервісами Веб 2.0, які сприяють реалізації моделі в закладі, а також допомагають формувати в учнів навички 21 століття.

  По завершенню тренінгу учасники  визнали, що знання та навички по роботі з мобільними пристроями, отримані в ході тренінгу, допоможуть успішно впроваджувати програму "1 учень - 1 комп’ютер" в закладі:  а також успішно проводити подібні тренінги для викладачів (студентів):
  Для активної співпраці усіх учасників тренінгу активно використовувалась платформа блогів http://blog.iteach.com.ua/, де кожен з педагогів створив свій власний блог для рефлексії, спілкування з іншими та розміщення навчальних матеріалів. Список усіх учасників з посиланнями на блоги, фотоальбом тренінгу.

  З відгуків учасників тренінгу:

  «Сьогодні нарешті є результат нашої багатоденної роботи. Враження позитивні, оскільки завжди приємно бачити продукти своєї діяльності… Хотілось би ще пройти схожі тренінги» (Юлія Руднік) 

  «П’ять напружених днів завершилися. Радість за власні успіхи і вдячність за співпрацю переповнюють. Я створила проект. який можна використовувати в роботі з дітьми і студентами. Звичайно, він не досконалий. Та маю адреси електронних ресурсів з якими ще буду працювати і познайомлю з ними студентів. Тож є в навчання нашого початок — немає у навчання лиш кінця» (Ганна Бєлєнька)

  «Тільки сьогодні зрозуміла, як хочеться дізнатись більше... Сподіваюсь, що здобуті знання внесуть свіжу хвилю у методику мого викладання. За можливості буду доносити студентам, як необхідно вчителю бути сучасним і не відставати від молоді» (Лада Петрик)

Поділитися: