Новини програми в Україні

Представники АПІТУ — активні учасники парламентських слухань

 • 05.02.2016

  03 лютого 2016 року у Верховній Раді України відбулися парламентські слухання на тему «Реформи галузі інформаційно-комунікаційних технологій та розвиток інформаційного простору».

  Організатор слухань – Комітет Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку.

  На слуханнях з доповідями, представляючи позицію АПІТУ виступили:

  «Реформи галузі інформаційно-комунікаційних технологій як вирішальний фактор розвитку інформаційного суспільства України». Елліна Шнурко-Табакова — голова Правління АПІТУ.  «Реформування управління ІТ та кібербезпеки в органах державної влади України». Олексій Янковський – президент ГО "ISACA Київ".
     «Цифрові технології як основа сучасних реформ в освіті». Тетяна Нанаєва - директор з корпоративних справ Intel в  Україні та СНД, INTEL Україна Член правління Асоціації підприємств інформаційних технологій України, голова комітету модернізації та інформатизації освіти ГР МОН України.  Повний відеозапис слухань доступний на сторінці http://apitu.org.ua/node/6753  

  Рекомендації слухань готуються Комітетом з питань інформатизації та зв’язку до затвердження постановою Верховної Ради України.

  Пропозиції до проекту рекомендацій (див. за адресою http://apitu.org.ua/files/hearings-draft-recommendations.doc ) можна подавати до Комітету з питань інформатизації та зв’язку, та – до АПІТУ на адресу info@apitu.org.ua для підготовки узагальнених пропозицій від Асоціації.

   Стенограма слухань розміщена за адресою: http://static.rada.gov.ua/zakon/new/par_sl/SL030216.htm

Поділитися: