Новини програми в Україні

Стратегічна сесія з розробки концепції Нової української школи

 • 30.05.2016

  28 травня в Ірпені відбулась стратегічна сесії з розробки концепції Нової української школи. Організатором дискусії виступило Міністерство освіти та науки України та корпорація Intel. Серед учасників сесії були керівники та провідні фахівці МОН, відомі експерти, представники громадянського суспільства та бізнесу. 

  Учасникам було запропоновано прийняти участь у модерованій дискусії з питань нової концепції трансформації середньої загальної освіти України.  

  Мета заходу - визначити головні напрямки трансформації загальної середньої освіти на наступні 15 років, для наступного обговорення  та комунікації із громадськістю та  подальшого створення Концепції Нової школи в Україні. 

  Як зазначила Міністр освіти та науки України Лілія Гриневич на своїй сторінці в Facebook – «це і початок роботи, і опрацювання вже здійснених наробок в цьому напрямку, адже учасники брали участь у роботі різних груп, що в різних форматах шукали відповідь на стратегічне питання - якою має бути Нова українська школа. Працюємо над тим, щоб найкращі напрацювання були враховані, а на виході ми отримали документ, який відповідатиме викликам 21-го століття і буде зрозумілий суспільству».

  Учасники дискусії були ознайомлені з багаторічним досвідом корпорації Intel в галузі трансформації освіти. Під час стратегічної сесії було використано програмну платформу та бібліотеку інформаційних ресурсів «Інструментарій трансформації освітньої політики» Intel (Intel Education Transformation Policy Tool). Даний інструментарій являє собою чотирифазну модель розробки політики, збагачену тематичними колекціями матеріалів та ресурсів, серед яких шаблони документів, звіти, приклади найбільш успішних практик, відео, а також рекомендації щодо її реалізації у послідовних циклах прогнозування, розробки, впровадження, оцінювання та коригування.    Під час заходу було презентовано проект «Нова українська школа», метою якого є трансформація держстандартів в галузі освіти України. 

  Захід було організовано ГО «Центр розвитку бізнес-технологій», організацією, яка адмініструє та розвиває освітні проекті корпорації Intel в Україні.


  Intel (NASDAQ: INTC) робить реальними дивовижні можливості майбутнього. Інновації Intel розширюють використання комп’ютерних обчислень у персональних пристроях, корпоративних серверах та хмарних середовищах, роблять Інтернет речей більш «розумним» і розвиненим , допомагають забезпечити захист нашого цифрового життя. Результати роботи більше 100 тис. співробітників корпорації трансформують бізнес, підтримують нові відкриття і покращують можливості людей. Додаткову інформацію про корпорацію Intel можна знайти на веб-сайті
  www.intel.ua/pressroom  та на http://www.intel.ua . «Додаткова інформація про освітні ініціативи Корпорації – на сайті www.iteach.com.ua  

  ЦРБТ – незалежна аналітична і консультаційна організація, місією якої є сприяння демократичним цінностям, захисту законних соціальних, економічних та інших інтересів представників малого та середнього бізнесу шляхом створення сприятливих економічних та організаційно-правових умов для розвитку підприємництва в Україні та регіонах. З 2004 року ЦРБТ активно сприяє розвитку всесвітньої благодійної програми Intel ® «Навчання для майбутнього» ( Intel ® Teach) в Україні. З 2008 року ЦРБТ є партнером корпорації Intel в Україні – організація адмініструє освітні проекти корпорації Intel в Україні. Більше інформації про діяльність ЦРБТ на сайті www.btdc.org.ua

Поділитися: