ЗМІ про програму

Більше 260 тис. вчителів по Україні пройшли безкоштовні курси «Навчання для майбутнього» - Т. Нанаєва

  • 17.07.2013

    Зараз за програмою Intel «Навчання для майбутнього» в Україні вже навчено більше 260 тисяч вчителів та студентів педагогічних вишів. Це наш внесок спільно з МОН та обласними управліннями освіти. Про це сказала директор освітніх програм Intel в Україні Тетяна Нанаєва, передає кореспондент ІА «Наголос».

    «В освіті ми бачимо комплексний підхід: коли є техніка, Інтернет, електронне зміст, різні засоби навчання і плюс навчені вчителів і дітей, як усім цим користуватися», - повідомила Т. Нанаєва.Зазначимо, що програма Intel «Навчання для майбутнього» містить величезну кількість курсів для навчання вчителів. Це курси для педагогів з інформатики, для директорів. Це курси он-лайн і очні, на 6 днів поспіль і з глибоким зануренням.Т. Нанаєва підкреслила, що всі ці курси для вчителів безкоштовні.«Ми не рубаємо дерева і не друкуємо на папері. Всі курси екологічно просунуті - вони реалізовані за допомогою електронних помічників - електронних книг.

    Вони інтерактивні: у них можна робити позначки, закладки, залишати коментарі », - сказала вона.Т. Нанаєва зазначила, що в світі навчено більше 10 мільйонів вчителів в 75 країнах за програмою «Навчання для майбутнього». Intel витрачає 100 міл дол щорічно на освітні програми в світі. Ця програма отримала більше 90% позитивних відгуків і 100% вчителя рекомендують цей курс своїм колегам.Відзначимо також, що на сьогодні найбільш активно «Навчання для майбутнього» впроваджується у Полтавській області (91% пройшли навчання). По Київській області цей показник становить 44%. «Ще одна програма «Шлях до успіху» - для дітей. У неї 3 курсу підготовки: технології для спільноти, для професії і для підприємництва.

    Дуже важливо, щоб молодь вміла сама створювати робочі місця, а не чекала допомоги від держави. Вже 16 тис дітей у країні пройшли таке навчання », - додала Т. Нанаєва.Також представник Intel розповіла, що на думку глав багатьох провідних корпорацій, найбільшою загрозою для економічного зростання є брак таланту, який міг би створювати нові технології, інновації та знання.«Зараз в 21 столітті крім знань треба давати ще й життєві навички, навички для кар'єри і роботи. А для цього потрібно створити нові стандарти і програми », - сказала вона.Нагадаємо, що нещодавно вийшло розпорядження Кабміну з приводу інформаційного суспільства.«Це якась віха продовження в ІКТ напрямку, тому що інформаційне суспільство - це те суспільство, яке підтримає економіку знань. А економіка знань може зробити прорив в Україні », - констатувала Т. Нанаєва.

    Джерело: ІА "Наголос"

Поділитися: