Прес-релізи

Третя Міжнародна виставка «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ – 2012»

 • 24.02.2012

  Шановні панове!

  1 березня 2012 року об 11:00 у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза», павільйон №1, вхід «D» (вул. Салютна, 2Б) відбудеться урочисте відкриття Третьої Міжнародної виставки «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ – 2012».

  Організатори виставки: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».

  Розпорядженням Кабінету Міністрів України  виставці «Сучасні заклади освіти» з 2010 року офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку міжнародних виставок, що проводяться в Україні.

  Виставка презентує громадськості, педагогам, науковцям, фахівцям, органам державної влади і управління в широкому спектрі досягнення національної системи освіти, творчі здобутки педагогічних і наукових колективів, досвід інноваційної модернізації усіх ланок освіти, міжнародної співпраці закладів освіти, роботи навчальних закладів з соціальними партнерами та міжнародної інтеграції на виконання Указів Президента України, Постанов Уряду, рішень ІІІ Всеукраїнського з’їзду працівників освіти. Виставка буде цікавою як для широкої громадськості, працівників освіти, науковців, так і для учнів 9-х та 11-класів, студентів та їх батьків.

  Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм науковим і фаховим рівнем, поставленими на розгляд проблемами пріоритетного розвитку галузі освіти, уже отримала суспільне визнання і є найбільш широкомасштабною та рейтинговою освітянською виставкою.

  Виставка представить 765 провідних навчальних закладів різних рівнів і форм власності, навчально-методичних центрів, наукових установ, підприємств, асоціацій, видавництв з 27 регіонів України, а також учасників з Росії, Чехії, Естонії, Швейцарії, Словаччини, Польщі, США.

  У тому числі:

  118 – університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, національних та науково-методичних центрів, міжнародних установ;

  480 – закладів післядипломної освіти, шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних та позашкільних освітніх закладів;

  27 – регіональних органів управління освітою;

  106 - навчально-методичних центрів професійно-технічної освіти, асоціацій, училищ;

  34 – організації, які співпрацюють із закладами освіти, видавництв, засобів масової інформації.

  На 137 науково-практичних конференціях, семінарах, «круглих» столах», майстер-класах, презентаціях відбудеться обговорення нагальних проблем подальшого удосконалення процесу навчання і виховання, упровадження інформаційних технологій і педагогічних новацій, обмін досвідом практичної роботи та здобутками кращих навчальних закладів.

  1 березня 2012 р. відбудеться нагородження переможців:

  • рейтингового виставкового конкурсу Гран-Прі «Лідер вищої освіти України» та «Лідер післядипломної освіти України», «Лідер наукової діяльності» та «Лідер міжнародної діяльності»;
  • конкурсу з тематичних номінацій виставки Золотими, Срібними та Бронзовими медалями;
  • Всеукраїнського конкурсу «Успішний проект - 2011» дирекцією освітніх програм корпорації Intel;
  • професійного конкурсу на кращий  навчальний заклад «Науково - педагогічному проекту «Росток» - 15 років!»:
  • конкурсу «Парк педагогічної майстерності».

  3 березня 2012 р. відбудеться нагородження переможців у конкурсі «Кращий виставковий стенд - 2012», започаткований вперше Оргкомітетом виставки.

  Для обдарованої учнівської та студентської молоді, молодих науковців, винахідників та дослідників в рамках виставки відбудеться Тиждень всеукраїнських і міжнародних науково-освітніх проектів “Україна–Європа–Світ–2012” (ХІ Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій “Екософт–2012”; Всеукраїнський конкурс юних раціоналізаторів і винахідників “Природа – людина – виробництво – екологія”; Всеукраїнський конкурс-виставка досягнень юних зоологів і тваринників). 2 березня 2012 р. відбудеться нагородження переможців конкурсів.

  Виставка працює:

  1-2 березня 2012 р. – 10.00 – 18.00

  3 березня 2012 р.– 10.00 – 15.00.

  ВХІД ВІЛЬНИЙ.

  Шановно запрошуємо на виставку педагогів, науковців, керівників органів управління освітою, закладів освіти та центрів, вчителів, студентів, школярів та їх батьків !

  Лист МОНМС України

  ОРГКОМІТЕТ: Тел.: +38 044 498-42-07, 498-42-06, 498-42-05, 498-42-04
  E-mail: expo@vsvit.com.ua, Сайт виставки: http://www.vsosvita.com.ua/

Поділитися: