Події в регіонах

Пілотний тренінг 10-ї версії. Старт успішний!

 • 29.03.2012

  Триває пілотний тренінг програми за 10-ою версією.

  З понеділка 26 березня триває навчання педагогів-першопрохідців нової версії тренінгу за програмою "Навчання для майбутнього".

  Група з 12-ти осіб, яка складається з педагогів СЗШ № 3 м.Львова та чотирьох тренерів програми, працює на базі СЗШ № 3 та ЛОІППО.

  Структура тренінгу звична - 48 годин навчання, в результаті якого учасник створює Портфоліо навчального проекту, який можна реалізовувати в роботі з учнями.

  Тим не менш, це цілком новий тренінг. Створюючи Портфоліо проекту, вчителі дізнаються багато нового, зокрема вчаться використовувати в роботі різноманітні сервіси Інтернету, а також особливу увагу звертають на питання оцінювання роботи учнів, організації дослідницької роботи, розвитку в них навичок критичного мислення і загалом навичок ХХІ століття.

  З групою працюють досвідчені тренери - Ніна Петрівна Дементієвська, старший тренер, експерт програми, один з авторів усіх українських версій програми, та Надія Миколаївна Манько, тренер-методист програми у Львівській області, поки єдиний тренер 10-ї версії програми. Робота учасників повністю побудована на роботі в Інтернеті. І тим не менш тренінг не можливий без групової роботи, роботи в парах, мозкових штурмів, руханок тощо.

  В активній роботі швидко минають години навчання.

  Сьогодні лише середина тренінгу, а учасники вже освоїли багато нових корисних сервісів, зокрема: блоги, вікі, сервіс закладок тощо. І багато методичних секретів!

  А що їх чекає далі?! Про це в наступному пості.


  Источник: INTEL на Львівщині

Поділитися: