Події в регіонах

Тренінг за 10-ю версією завершився! Що далі?

 • 02.04.2012

  Пілотний тренінг завершився. 10-та версія програми у Львівській області стартувала!!!


  Тиждень навчання минув швидко, як, власне, завжди на тренінгах Intel. В суботу 11 педагогів отримали сертифікати. Було багато теплих слів, вражень та емоцій. Піднесений стан учасників передався, здається, навіть стінам класу і залишався ще довго після того, як пішов останній вчитель.

  Збираючи навчальні матеріали, що залишились після тренінгу, ми з тренерами говорили про майбутнє. Приємно, що ні у Ніни Петрівни, ні в Надії Миколаївни сумнівів щодо майбутнього нема. Все вдалось - це головний лейтмотив висновків після тренінгу. А інакше і бути не могло! Не дивлячись на технічні складності, які необхідно було вирішувати миттєво (і добре, що ми їх вирішили), план тренінгу виконано.

   Оптимізму додає ще й те, що основна маса учасників - звичайні вчителі звичайної львівської школи і жодним чином спеціально не готувались до цього тренінгу. На даному етапі стратегія себе виправдала, тепер чекатимемо результатів навчання.

  Можна зазначити і про загальні висновки щодо вимог до учасників тренінгу:

  • Педагоги обов'язково повинні мати рівень володіння комп'ютером вище початкового, тобто повинні впевнено працювати з офісними програмами, користуватись Інтернетом.
  • У вчителів повинна бути мотивація до навчання, бажання вдосконалюватись і шукати нові шляхи та методики роботи з учнями.

  Отже, це тренінг для неспокійних вчителів, які пройшли навчання  за програмами  Microsoft та Intel (попередня версія) і  використовують набуті навички у роботі. 

  Особисто у мене немає сумнівів, що учасники пілотного тренінгу обов'язково використовуватимуть отримані знання в своїй роботі. Сподіваюсь, що найближчим часом будуть реалізовані і розроблені вчителями проекти. В решті, це було умовою участі в тренінгу.Не менші сподівання і на тренерів, які брали участь у тренінгу. До кінця червня вони проведуть пілотні тренінги на базі своїх навчальних закладів. Посіяне зерно дасть свої сходи в інших школах міста.

  Хочу подякувати тренерам Дементієвській Н.П. та Манько Н.М. за чудово проведений тренінг.

  Адміністрації СЗШ № 3 м. Львова, і особливо директору школи Ураловій С.А.,  за відкритісь до змін і сміливість взяти на себе непросту роль першопрохідців.

  Першим завжди важко, але саме їх пам'ятають найдовше, на них рівняються, їм найбільше допомагають. 
  Учасникам тренінгу, саме від вас тепер залежить майбутнє програми. Ваш результат, ваше ставлення до нової версії програми, ваш активність визначатиме розвиток програми в області. На вас дивляться, вам заздрять багато небайдужих вчителів. За вами спостерігатимуть скептики і критики. Не зважайте на це! Просто робіть те, чого навчились!!! 
  Розроблені вчителями проекти розміщені на вікі-сайті, їх можуть подивитись всі охочі і прокоментувати. Думаю, учасникам буде цікаво почути незалежну думку про створене.
  За цими посиланнями ви можете переглянути фотозвіт тренінгу.

  А тепер про найближчі плани. В червні планується проведення пілотного тренінгу для тренерів програми. Є 10 вакантних місць. До тренерів та тренінгових центрів є певні вимоги, без дотримання яких участь у тренінгу неможлива. Найближчим часом я присвячу цьому питанню окремий пост на блозі. А зараз ви, шановні тренери, можете визначитись, чи хочете ви навчитися проводити тренінги за новою версією.

  Всіх небайдужих до долі програми в області, її розвитку запрошую до дискусії. Напишіть в коментарях до посту своє враження від прочитаного, свої пропозиції тощо. 
  Запрошую поділитися враженнями і тренерів та учасників пілотного тренінгу.

  Маргарита Носкова
  Джерело: intellviv.blogspot.com

Поділитися: