Події в регіонах

Спільна ініціатива Запорізької обласної державної адміністрації та Intel Україна

 • 29.08.2014

  Враховуючи проблеми з початком нового навчального року для школярів загальноосвітніх навчальних закладів Донецької та Луганської області та відповідно до доручень щодо організації дистанційного навчання школярів Запорізька облдержадміністрація, Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти спільно з представництвом корпорації Intel в Україні пропонують вчителям Донецької та Луганської областей скористатися ресурсом для організації дистанційного навчання учнів в період вимушеної затримки систематичного денного навчання.

  У Запорізькій області вже три роки функціонує регіональний освітній он-лайн ресурс «Школа сучасних знань», на якому творчими групами передових вчителів області створено окремі дистанційні курси для учнів з основних навчальних предметів 5-9 та 10-11 класів (фізика, математика, астрономія, біологія, хімія, екологія, географія, історія, українська мова та література, російська мова, німецька мова, християнська етика, основи здоров’я).

  Курси розроблено на платформі Moodle. В кожному курсі зібрано узагальнений матеріал до тем навчальних предметів відповідно до діючих державних програм у вигляді відеороликів, презентацій, опорних схем та конспектів, тестів, практичних завдань тощо.

  Також цим ресурсом учні можуть скористатися для самостійного навчання, у разі необхідності - за  допомогою батьків. 

  Вашу роботу в навчальних курсах будуть супроводжувати консультанти - вчителі-предметники Запорізької області, автори цих курсів. Технічна підтримка Вашої роботи буде забезпечена адміністратором ресурсу. 

  Інструкції для роботи вчителів та учнів розміщено на головній сторінці сайту «Школи сучасних знань» за адресою http://www.zhu.edu.ua/mk_school/

  Дана ініціатива підтримується Міністерством освіти і науки України, Запорізькою облдержадміністрацією, Запорізьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти, корпорацією Intel в Україні.

  Бажаємо успішного навчання та миру і спокою нашій державі.

  Директор Департаменту освіти і науки
  Запорізької облдержадміністрації М.А.Ярмощук

Поділитися: