1 учень - 1 комп'ютер
 

Форум керівників ЗНЗ Луганської області, проект «1 учень: 1 комп’ютер»

 • 19.02.2010

  18 лютого 2010 року в Луганському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся форум керівників загальноосвітніх навчальних закладів Луганської області, які ведуть експерименти Всеукраїнського та регіонального рівнів «Професійний розвиток педагогів в освітньому просторі інформаційних ресурсів».

  У роботі форуму взяли участь завідувачі методичних кабінетів, відповідальні за впровадження комп’ютерних технологій, директори загальноосвітніх навчальних закладів, які ведуть експерименти Всеукраїнського та регіонального рівнів.

  Форум відкрила І.І. Цимбал, начальник Управління освіти і науки Луганської облдержадміністрації, кандидат педагогічних наук, доцент. Вона відзначила важливість взаємодії освітян області у визначенні стратегії розвитку освіти в регіоні.

  Завідуюча відділу менеджменту освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України, кандидат педагогічних наук, доцент Т.О. Пушкарьова у доповіді «Презентація проекту «1 учень: 1 комп’ютер»: освітній потенціал та перспективи впровадження» акцентувала увагу на актуальності впровадження нових освітніх проектів.

  Е.М. Лозовський, депутат Луганської обласної ради розповів у своєму виступі про організаційно-фінансовий супровід впровадження проекту «1 учень: 1 комп’ютер» у Луганській області.

  І.В. Костюкевич, учитель початкових класів комунального закладу «Луганський навчально-виховний комплекс спеціалізована школа І ступеня – гімназія №30» і Н.А. Шишкова, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Алчевська інформаційно-технологічна гімназія» висвітлили досвід перших кроків упровадження проекту «1 учень: 1 комп’ютер» в експериментальних навчальних закладах Луганської області.

  Про інші інформаційні освітні проекти і технології доповіли А.М. Щоткіна, завідуюча Центру інформаційних технологій ЛОІППО та О.М. Рудіна, проректор з наукової роботи ЛОІППО, кандидат педагогічних наук, доцент.

  Завершився форум врученням нагород учасникам виставки-презентації «Інноватика в освіті України – 2009».

Поділитися: