1 учень - 1 комп'ютер
 

Відгуки учнів

 • 18.05.2010

  Заріпова Анастасія 4 – Б, гімназія, м. Комсомольськ:

   - Одного разу я прийшла до класу і побачила безліч коробок. Цікаво було дізнатися, що там лежить. І того ж дня відкрили ми їх, перед нашили очима показалися у всій  красі нетбуки. Але ми не знали, що це нетбуки, всі вважали, що це ноутбуки. Наш вчитель пояснив, що перед нами маленькі комп’ютери - нетбуки. Перший раз ми малювали. Всім сподобалось. Нетбук ми використовували для уроків математики, української мови, англійської мови та позакласного читання.

  Робота на нетбуках захоплююча!


  Зіньковська Влада, 4 – Б,
  гімназія, м. Комсомольськ:

  - Коли я побачила нетбуки, спочатку подумала, що це ноутбуки. Але вчитель пояснив, що це такі маленькі комп’ютери, які називаються нетбуками. Спочатку ми вчилися малювати, потім вчилися налаштовувати мову, але найбільше мені подобалося створювати презентації з власними малюнками. А коли нам дали комп’ютери додому, я була задоволена і вдома стрибала до стелі. Мені дуже подобаються  ці маленькі комп`ютери!


  Марк Гусарєв, 4-А клас, «Школа-гімназія» №6, м. Джанкой:

  -  Я был очень рад, когда нам поставили нетбуки. С того дня мы можем обучаться через интернет. Это очень здорово!!! Я  теперь могу узнать  материал, даже если меня не будет на уроке, надо только зайти на сайт  школы, а потом в курсы, и всё.


  Перегудова Ольга, 4-А клас, «Школа-гімназія» №6, м. Джанкой:

   - Самый счастливый день в моей школьной жизни, это когда нам подарили нетбуки. С приходом нетбуков в мой класс изменилось многое. Я стала приходить в школу с радостью. Когда я что-то не знаю, я захожу в интернет. Я нахожу новую информацию и стараюсь побольше позаниматься. Я стала лучше учиться.


  Журов Тимур, 4-А клас, «Школа-гімназія» №6, м. Джанкой:

   - Когда я получил нетбук, я очень обрадовался. Это был самый удивительный день в моей жизни. Я просто счастлив! Когда  я получил нетбук, я научился решать по математике длинные примеры. При помощи нетбука я могу найти любую информацию. Если я пропустил уроки, я могу сделать их дома. Это просто замечательно!


  Костылева Яна, 4-А клас, «Школа-гімназія» №6, м. Джанкой:

   - Когда нам дали нетбуки, мы были очень рады. Настолько, что нам хотелось танцевать, особенно мне. Моя жизнь очень изменилась. Она стала очень интересная и разнообразная. Стало легче учиться, и появилось желание ходить в школу.


  Ткаченко  Артем, ЗОШ № 15, м. Суми:

   - Я навчаюся у 3 класі. У мене вдома ще немає  комп¢ютера, але мені завжди хотілося його мати. Це чудово, що я можу на уроках використовувати  нетбук. Спочатку було якось незвично , але я дуже швидко навчився працювати  на нетбуці і навіть знаходити інформацію в інтернеті . Особливо мені подобається виконувати тести, бо я відразу дізнаюся , яку оцінку отримав. Нетбук – це здорово!»


  Овдієнко Карина, ЗОШ № 15, м. Суми:.

              - Я – учениця 3-В класу. Мабуть , найбільш радісним  для мене був той день, коли у нашому класі встановили нетбуки. Адже з їх допомогою можна дізнатися скільки нового і цікавого, і для цього витрачати зовсім небагато часу. Цікаво спілкуватися з однокласниками у чаті. Та мені доведеться попрощатися зі своїм класом, бо ми з мамою переїздимо жити в село до бабусі . Дуже жаль, але там не буде таких нетбуків. Я навіть склала невеличкий віршик .

  Нетбук – такий маленький,
  Та в ньому цілий світ.
  Дізнатися ти можеш
  Про космос, зір політ,
  Про предків наших славних,
  Про сиву давнину.
  І як це все вміщається-
  Ніяк я не збагну.


  Сергій Ходаніцький 4-В клас, СЗОШ № 12, м. Біла Церква:

  - Після того як нетбук з'явився в нашій школі навчання дуже змінилося.

  Ми працювали в графічних редакторах Paint, Tux paint, в математичному тренажері Dexter. Більше всього нам сподобалося працювати  в математичному тренажері Dexter. Тому, що в цій програмі потрібно не тільки уважно читати  вираз а й швидко його обчислити. З нетбуком дуже весело працювати.

  Я вмію робити слайди і малювати малюнки, працювати в програмах WordPad, Microsoft Office PowerPoint 2007, Блокнот.

  На мою думку, нетбук краще використовувати на уроці малювання. Можна  було б дати завдання намалювати незвичайну дружелюбну інопланетну істоту щоб  до її зовнішності підходило ім`я Уфа в графічному редакторі TuxPaint.

  Нетбук може допомогти вчителю зробити завдання швидше і цікавіше.

  Нетбук може покращити мою успішність, адже він не тільки приносить радість, задоволення а й знаходить додаткову інформацію.

  Нетбук для мене начебто друг, тому, що він допомагає. Робота з нетбуком схожа на роботу з чарівною паличкою.

  Я хочу, щоб нетбуки були на уроках і в 5 класі. Урок з використанням  нетбука може проходити на екскурсії. Вчитель може дати завдання знайти  цікаву інформацію про якесь визначне місце.


  Гринчук Карина 4-В клас, СЗОШ № 12, м. Біла Церква:

  - Ми на різних уроках працюємо з нетбуками і це так чудово! Мені сподобалось працювати  в таких програмах:  WebCam, Мозаїка (в Малюванні 1),  Paint та ще в багатьох різних програмах. Мені найбільше сподобалось працювати у WebCam, тому що у цій програмі ми фотографувалися. Це було дуже цікаво. З нетбуком, взагалі, весело працювати. Я вмію створювати скриньку, складати казки. Краще використовувати нетбуки на математиці, інформатиці та на природознавстві. На природознавстві ми проходимо тести, розглядаємо зображення та ще робимо багато різної роботи.  Нетбук може допомогти моїій вчительці розшукувати різні матеріали для уроків. Нетбук може покращити мою успішність, бо в Інтернеті є багато цікавого, всього того, що потрібне на уроках. 


  Іванюк Наталія 4-В клас, СЗОШ № 12, м. Біла Церква:

  - Мені найбільше сподобалось працювати у математичних тренажерах, тому що з ними ти ніколи не забудеш математику.  Ми працювали ще й з клавіатурними тренажерами, різними графічними редакторами. Взагалі, весело працювати на уроках з нетбуком. Я вмію в PowerPoint,  Paint,… працювати, робити цікаві налаштування робочого столу й курсору. Найкраще з нетбуком працювати на уроках «Сходинки до інформатики».


  Крутоус Вікторія 4-В клас, СЗОШ № 12, м. Біла Церква:

  - Я умію створювати поштову скриньку на ukr.net, gmail.com. Мені подобається програма «Скарбниця знань», тому що там можна навчитись багато нового, логічного.


  Балас Дмитро 4-В клас, СЗОШ № 12, м. Біла Церква:

  - В наших нетбуках міститься дуже багато цікавої інформації.


  Дорофєєва Вікторія 4-Г клас, СЗОШ № 12, м. Біла Церква:

  - Після того, як в нашій школі зявились нетбуки, ми працювали в таких програмах як:

  • Графічні редактори – TuxPaint, Малювання;
  • Математичні тренажери – тренажери Геслера;
  • Клавіатурні тренажери – Stamina, «Мир информатики» (Клавиатура);
  • WebCam;
  • Браузери - Mozilla Firefox.

  Завдяки цим програмам ми вчились правильно ділити в стопчик, вміло малювати та швидко друкувати на комп’ютері.

  Робота з нетбуком – це шось неймовірно цікаве. Хотілося б, щоб нетбуки були у п’ятому класі. Як добре, що цей експеримент проводиться у наших, 4-их класах!


  Смірнов Олександр 4-Г клас, СЗОШ № 12, м. Біла Церква:

  - Я люблю малювати і друкувати на своєму нетбуці в Paint, Tux Paint, Stamina, це весело!


  Шафаренко Анна 4-Г клас, СЗОШ № 12, м. Біла Церква:

  - Ми працюємо в різних програмах: і малюємо і виконуємо цікаві завдання та граємо в  різні ігри. На уроках читання працюємо в тестах. А на "Сходинках до інформатики" знайомимося з новими й новими програмами.  Ми вміємо працювати в браузерах Mozilla Firefox та Google Chrome, малювати петриківський розпис  та мозаїку, виконувати письмове множення та ділення в тренажерах Геслера.


  Петров Вова 4-А клас, СЗОШ № 12, м. Біла Церква:

  - Ми вміємо всі створювати поштові скриньки.  Цікаво було майже на всіх уроках з нетбуками. Хотілося б, щоб нетбуки можна було взяти додому.


  Чистіліна Анастасія 4-А клас, СЗОШ № 12, м. Біла Церква:

  - Найбільше мені подобається програма MicrosoftOffiсe PowerPoint тому, що в ній дуже цікаво працювати. Я вмію чудово писати казки в PowerPoint. Нетбуки найкраще використовувати на уроках української мови та Я і Україна (Природознавство та Громадянська освіта).

  Якби з малювання було завдання намалювати свого домашнього улюбленця, то перш за все я звернулась би до нетбука. Мені дуже весело з ним працювати!


  Бродовський Ярослав 4-А клас, СЗОШ № 12, м. Біла Церква:

  - Нетбуки допомагають працювати легко та швидко. З ним весело робити різні завдання. Я можу створювати презентації та електронну пошту. Вмію працювати в MicrosoftOffiсe: PowerPoint, Word, Excel, в браузерах Mozilla Firefox, Chrome, в графічних редакторах Paint, Tux Paint.

  Навчився створювати різних користувачів на нетбуці, змінювати мову, додавати українську мову, зменшувати та збільшувати розмір шрифту на робочому столі.

  Цікаво б було використовувати нетбук на уроках української мови. Наприклад, задали створити якийсь текст, всі пишуть, якщо хтось допустив помилку, то нетбук підкреслить те слово і швидко можна виправити помилку.

  Моїй вчительці може допомогти  він тим, що вона не ходить по класу, а дивиться по безпровідному Інтернету, що роблять діти.  Нетбук може покращити мою успішність з оцінками. Наприклад, за допомогою нетбука, у мене гарна оцінка з інформатики.

  Тести з різних предметів були цікавими, але якщо випадково натиснути зайвий раз клавішу, то можна пропустити одне завдання. Я дуже хочу, щоб ми не прощались з нетбуками.


  Юрченко Анастасія  4-Г клас, СЗОШ № 12, м. Біла Церква:

  - Тепер я вмію робити багато різного. Я знаю, як працювати з такими програмами Tux Paint, Paint, тренажери Геслера, відмінник Декстер, Stamina,  Mozilla Firefox, Chrome. Мені подобається програма Tux Paint. Вона дуже весела і в ній є багато різних штучок для малювання. А ще я вмію налаштовувати Інтернет,  вебкамеру.

  Цікаво було б на нетбуці створити для англійської мови в програмі MicrosoftOffiсe PowerPoint 2007 мультфільми, де герої розмовлятимуть англійською. Потім придумати запитання по змісту тексту, потім намалювати героїв і дати дитині таке запитання: «Як звуть тих людей, які зображені на малюнку?» Ось так я думаю.

  Нетбук – це маленький комп’ютер, який можна носити з собою будь-де. На роботу – з ноутбуком, на навчання – з нетбуком.  Можна і на екскурсіях використовувати його. Дивимось на якусь річ і знаходимо додаткову інформацію про неї.


  Шліхта Олександр  4-Г клас, СЗОШ № 12, м. Біла Церква:

  - Серед усіх програм мені найбільше сподобались Paint, Stamina,  Mozilla Firefox. А більше більше всього сподобалась Mozilla Firefox, тому що вона допомагає з`єднатись з Інтернетом та знайти потрібну інформацію. Я вмію знаходити потрібну інформацію! Stamina дозволяє навчитись та вдосконалити вміння робити з клавіатурою. З нетбуками працювати дуже весело та цікаво. Я вмію створювати мультфільми та презентації. Найкраще, коли нетбуки на математиці, мові та читанні.


  Бистрова Олександра 4-Г клас, СЗОШ № 12, м. Біла Церква:

  - Мені особисто весело працювати з нетбуками, тому що я можу працювати в ukr.net та Gmail, Tux paint та інших цікавих програмах. На нетбуці мені більше всього подобається малювати веселі картинки.  А ще мені сподобалось робити своє фото. Також дивовижно виконувати тести з читання, української мови,  з математики, а також з природознавства.  Я вмію працювати у Word та програмі для створення презентацій.

  Я мрію стати дизайнером. У цій професії дуже важливо вміти користуватися комп’ютерними програмами. За допомогою них дизайнери можуть моделювати різні приміщення. Мені відомо, що є програми, що пропонують розглянути і спланувати усі варіанти майбутнього житла: змінювати колір, приставляти меблі, і навіть пересувати стіни.  Гарно оформлене приміщення покращує настрій мешканців і робить більш комфортним життя.


  Колосок Катерина  4-Г клас, СЗОШ № 12, м. Біла Церква:

  - За весь час користування нетбуками ми працювали в програмах:

  • Tux paint, Малювання (Петриківський розпис та мозаїка) – це графічні редактори.
  • Математичні тренажери – тренажери Геслера (навчання письмовому множенню та діленню), Відмінник Декстер (табличне ділення), усний рахунок, «Примерчик».
  • Клавіатурні тренажери – Стаміна, «Мир информатики» (Клавиатура), «Сходинки до інформатики» (Кіт-риболов).
  • WebCam – для створення фото та відео
  • Браузери - Mozilla Firefox, Chrome.

  Мені сподобалась програма Tux paint, тому що там є магія. Можна розмивати малюнок в ній, а також малювати мозаїкою, райдугу робити, траву та квіти. І ще багато чого іншого.

  Мені весело працювати з нетбуком! Я вмію створювати мультфільм. Думаю, що нетбуки можна використовувати на всіх уроках. Вчительці важко перевіряти зошити, а нетбук відразу перевірить та покаже оцінку. Тести у нас були цікаві з читання, української мови, природознавства. Я дуже хочу, щоб ми працювали з нетбуками в п’ятому класі.


  Омельченко Вікторія 4-В клас, СЗОШ № 12, м. Біла Церква:

  - Мені найбільше подобається набирати тексти, це цікаво і розвиває пальці. Дуже весело працювати з нетбуком. Я дуже хотіла б, щоб всі уроки математи були на нетбуках.  Нетбук – це велика збірка інформації.


  Савіна Валерія 4-В клас, СЗОШ № 12, м. Біла Церква:

  - Мені подобається працювати з нетбуком. Я вмію заходити в Інтернет. Вчителька може утворювати для нас цікаві завдання, робити уроки цікавішими.


  Яценко Карина 4-В клас, СЗОШ № 12, м. Біла Церква:

  - Мені подобається нетбук, з ним легше працювати, ніж за великим комп’ютером. Вчительці нашій теж стало легше, тому що можна складати тести та тексти. Я хочу стати архітектором і нетбук мені в цьому допоможе!

Поділитися: