1 учень - 1 комп'ютер
 

Готуймося навчати за моделлю «1 учень – 1 комп’ютер»

 • 11.10.2010
  Починаючи з 24 вересня 2010 року, в ІППО КУ імені Бориса Грінченка проводився кількаденний 30-годинний семінар-тренінг з опанування технології навчання «1 учень – 1 комп’ютер» для викладачів Інституту та методистів початкових класів районних НМЦ. 8 жовтня учасники семінару успішно захистили проекти. Викладачі створювали навчальні модулі з використанням методики організації навчального процесу в середовищі «1 учень – 1 комп’ютер», а методисти - плани-конспекти уроку за опанованою технологією.

  Одночасно в ІППО розпочалися тематичні курси «Методика організації навчально-виховного процесу початкової школи у середовищі «1 учень – 1 комп’ютер» для вчителів початкових класів ЗНЗ.

  Учителі опановують поняття та основні компоненти навчального середовища «1 учень – 1 комп`ютер», осмислюють досвід його впровадження за рубежем та в Україні, знайомляться з технічними характеристиками та елементами шкільного нетбука, нормативно-правовим забезпеченням використання ІКТ у початковій школі. Не залишаються поза увагою і санітарно-гігієнічні вимоги до організації навчального процесу та правила протипожежної безпеки при використанні ІКТ. Працюючи у групах, слухачі курсів удосконалюють навички використання інтерактивних технологій навчання, обговорюють і оцінюють педагогічні програмні засоби навчання та програмне забезпечення, яке можна використовувати на заняттях у загальноосвітніх навчальних закладах.

  Цікавою є робота в мережевій програмі «Управління навчаль­ним процесом» (e-learning Class). Вивчаючи її функції та можливості, слухачі курсів розробляють рольову гру, дидактичні матеріали до уроків, презентації, планують заняття із використанням технології навчального середовища «1 учень – 1 комп’ютер».

  Джерело: Інститут післядипломної педагогічної освіти

Поділитися: